Barwniki i markery - katalog produktów

Nazwy Dyeguard i Sudan są rozpoznawalne na całym świecie. Nasza firma sprzedaje płynne barwniki rozpuszczalne w nośnikach rozpuszczalnikowych, pod wymienionymi powyżej nazwami. Produkty te nadają się do każdego typu paliwa, oleju, smaru i wosku. Barwniki te mają niezmienny kolor, małą zawartość nierozpuszczalnych cząstek oraz pozostają w stanie ciekłym aż do temperatur arktycznych.

Specjalna wersja naszego płynnego barwnika może być używana przez zespoły lotów akrobatycznych do produkowania kolorowej ścieżki dymu.

Przejęcie przez producenta dobrze znanej i rozpoznawalnej marki SUDAN, która ma reputację dobrej jakości produktów, sprawiło że jesteśmy dumni że możemy teraz także zaoferować wyśmienite barwniki marki SUDAN, które są używane szeroko w przemyśle do barwienia różnego rodzaju substancji.

SUDAN RED PL4Opis produktu

picture

Jest to pakiet barwiąco-markerujący służący do oznaczania olei opałowych zgodnie z przepisami podatkowymi. Składa się z mieszaniny barwnika odpowiadającego kolorowi Solvent Red 19 (wg skali Colour Index), oraz markera fiskalnego Solvent Yellow 124
Pakiet jest oparty na płynnym nośniku ułatwiający mieszanie się z olejem opałowym. Stosowany jest tak w Polsce jak i innych krajach europejskich mających takie same wymagania co do zawartości barwnika i markera w oleju opałowym.

button

SUDAN GREEN PL3Opis produktu

picture

Jest to pakiet barwiąco-markerujący służący do oznaczania lekkiego paliwa żeglugowego zgodnie z przepisami podatkowymi. Składa się z mieszaniny barwnika odpowiadającego kolorowi Solvent Blue 35 (wg skali Colour Index), oraz markera fiskalnego Solvent Yellow 124
Pakiet jest oparty na płynnym nośniku ułatwiający mieszanie się z olejem napędowym. Stosowany jest tak w Polsce jak i innych krajach europejskich mających takie same wymagania co do zawartości barwnika i markera w oleju żeglugowym

button

SUDAN GREEN 990Opis produktu

picture

Jest to syntetyczny barwnik azowy który dzięki bardzo wysokiemu skoncentrowaniu oraz użyciu nośnika ułatwiającego mieszanie - pozwala na bardzo łatwe i skuteczne zabarwienie np. oleju napędowego.
Ze względu na bardzo wysoką wydajność (ok. 1 kg na 70 000 l.), oraz brak cząstek stałych - nie ma najmniejszego wpływu na silniki pracujące na zabarwionym paliwie. Doskonale nadaje się z zabarwienia paliwa w tzw. Flotach zamkniętych, placach budów.


button

SUDAN RED 462Opis produktu

picture

Jest to syntetyczny barwnik azowy który dzięki bardzo wysokiemu skoncentrowaniu oraz użyciu nośnika ułatwiającego mieszanie - pozwala na bardzo łatwe i skuteczne zabarwienie olei i paliw .
Ze względu na bardzo wysoką wydajność (ok. 1 kg na 70 000 l.), oraz brak cząstek stałych - nie ma najmniejszego wpływu na silniki pracujące na zabarwionym paliwie. Doskonale nadaje się z zabarwienia paliwa w tzw. Flotach zamkniętych, placach budów a także do barwienia olei przemysłowych.

button

DYEGUARD RED DXOpis produktu

picture

Ten produkt może być używany do zabarwienia produktów petrochemicznych, olejów mineralnych, rozpuszczalników i benzyn. Produkt może być pompowany, nalewany lub mierzony bezpośrednio ze zbiornika.
Z powodu obecnoœci rozpuszczalnika aromatycznego należy unikać kontaktu tego produktu z gumą naturalną. Zaleca się używanie uszczelek i złączy z PTFE, Viton i podobnych syntetycznych substancji.


button

DYEGUARD GREEN MOpis produktu

picture

Ten produkt może być używany do zabarwienia produktów petrochemicznych, olejów mineralnych, rozpuszczalników i benzyn. Produkt może być pompowany, nalewany lub mierzony bezpośrednio ze zbiornika.
Z powodu obecnoœci rozpuszczalnika aromatycznego należy unikać kontaktu tego produktu z gumą naturalną. Zaleca się używanie uszczelek i złączy z PTFE, Viton i podobnych syntetycznych substancji.


buttonDYEGUARD NIEWIDZIALNA ZIELEŃOpis produktu

John Hogg Technical Solutions opracował niewidzialny system znaczący, który jest skuteczną metodą na ochronę i identyfikację twojego paliwa. Oferujemy kompletny pakiet do identyfikacji paliwa - działa jak wykrywacz paliwa.

Nazwa: DYEGUARD INVISIBLE GREEN
Specjalnie opracowany płyn do wykrywania kradzieży paliwa
Odpowiedni do każdego rodzaju paliwa
Całkowicie bezbarwny po dodaniu do paliwa
Łatwy w użyciu
Po dodaniu odczynnika chemicznego, paliwo zabarwia się na silnie zielony kolor
Zalecane dawkowanie: 1 kg do 10,000 litrów paliwa
Produkt dostępny w opakowaniach minimalnie 23 kg wraz ze środkiem wykrywającym
Nie jest wymagany specjalny sprzęt lub wiedza techniczna

button

Nowości

NOWA STRONA
24.09.2012
powstała odświeżona wersja naszej strony...

PRODUKTY JOGHN HOGG
24.09.2012
na naszej stronie możecie Państwo zapoznać się z produktami barwiącymi oraz barwiąco-markerującymi do paliw i olei...

Kontakt


PHU Ave
40-859 Katowice
Pokoju 3/5
ave@benzyny.com
TEL/FAX +48 32 254 13 45
TEL/FAX +48 32 254 17 23