Barwniki i markery - katalog produktów

Nazwy Dyeguard i Sudan są rozpoznawalne na całym świecie. Nasza firma sprzedaje płynne barwniki rozpuszczalne w nośnikach rozpuszczalnikowych, pod wymienionymi powyżej nazwami. Produkty te nadają się do każdego typu paliwa, oleju, smaru i wosku. Barwniki te mają niezmienny kolor, małą zawartość nierozpuszczalnych cząstek oraz pozostają w stanie ciekłym aż do temperatur arktycznych.

Specjalna wersja naszego płynnego barwnika może być używana przez zespoły lotów akrobatycznych do produkowania kolorowej ścieżki dymu.

Przejęcie przez producenta dobrze znanej i rozpoznawalnej marki SUDAN, która ma reputację dobrej jakości produktów, sprawiło że jesteśmy dumni że możemy teraz także zaoferować wyśmienite barwniki marki SUDAN, które są używane szeroko w przemyśle do barwienia różnego rodzaju substancji.

SUDAN RED PL4Opis produktu

picture

Jest to pakiet barwiąco-markerujący służący do oznaczania olei opałowych zgodnie z przepisami podatkowymi. Składa się z mieszaniny barwnika odpowiadającego kolorowi Solvent Red 19 (wg skali Colour Index), oraz markera fiskalnego Solvent Yellow 124
Pakiet jest oparty na płynnym nośniku ułatwiający mieszanie się z olejem opałowym. Stosowany jest tak w Polsce jak i innych krajach europejskich mających takie same wymagania co do zawartości barwnika i markera w oleju opałowym.

button

SUDAN GREEN PL3Opis produktu

picture

Jest to pakiet barwiąco-markerujący służący do oznaczania lekkiego paliwa żeglugowego zgodnie z przepisami podatkowymi. Składa się z mieszaniny barwnika odpowiadającego kolorowi Solvent Blue 35 (wg skali Colour Index), oraz markera fiskalnego Solvent Yellow 124
Pakiet jest oparty na płynnym nośniku ułatwiający mieszanie się z olejem napędowym. Stosowany jest tak w Polsce jak i innych krajach europejskich mających takie same wymagania co do zawartości barwnika i markera w oleju żeglugowym

button

SUDAN GREEN 990Opis produktu

picture

Jest to syntetyczny barwnik azowy który dzięki bardzo wysokiemu skoncentrowaniu oraz użyciu nośnika ułatwiającego mieszanie - pozwala na bardzo łatwe i skuteczne zabarwienie np. oleju napędowego.
Ze względu na bardzo wysoką wydajność (ok. 1 kg na 70 000 l.), oraz brak cząstek stałych - nie ma najmniejszego wpływu na silniki pracujące na zabarwionym paliwie. Doskonale nadaje się z zabarwienia paliwa w tzw. Flotach zamkniętych, placach budów.


button

SUDAN RED 462Opis produktu

picture

Jest to syntetyczny barwnik azowy który dzięki bardzo wysokiemu skoncentrowaniu oraz użyciu nośnika ułatwiającego mieszanie - pozwala na bardzo łatwe i skuteczne zabarwienie olei i paliw .
Ze względu na bardzo wysoką wydajność (ok. 1 kg na 70 000 l.), oraz brak cząstek stałych - nie ma najmniejszego wpływu na silniki pracujące na zabarwionym paliwie. Doskonale nadaje się z zabarwienia paliwa w tzw. Flotach zamkniętych, placach budów a także do barwienia olei przemysłowych.

button

DYEGUARD RED DXOpis produktu

picture

Ten produkt może być używany do zabarwienia produktów petrochemicznych, olejów mineralnych, rozpuszczalników i benzyn. Produkt może być pompowany, nalewany lub mierzony bezpośrednio ze zbiornika.
Z powodu obecnoœci rozpuszczalnika aromatycznego należy unikać kontaktu tego produktu z gumą naturalną. Zaleca się używanie uszczelek i złączy z PTFE, Viton i podobnych syntetycznych substancji.


button

DYEGUARD GREEN MOpis produktu

picture

Ten produkt może być używany do zabarwienia produktów petrochemicznych, olejów mineralnych, rozpuszczalników i benzyn. Produkt może być pompowany, nalewany lub mierzony bezpośrednio ze zbiornika.
Z powodu obecnoœci rozpuszczalnika aromatycznego należy unikać kontaktu tego produktu z gumą naturalną. Zaleca się używanie uszczelek i złączy z PTFE, Viton i podobnych syntetycznych substancji.


buttonDYEGUARD NIEWIDZIALNA ZIELEŃOpis produktu

John Hogg Technical Solutions opracował niewidzialny system znaczący, który jest skuteczną metodą na ochronę i identyfikację twojego paliwa. Oferujemy kompletny pakiet do identyfikacji paliwa - działa jak wykrywacz paliwa.

Nazwa: DYEGUARD INVISIBLE GREEN
Specjalnie opracowany płyn do wykrywania kradzieży paliwa
Odpowiedni do każdego rodzaju paliwa
Całkowicie bezbarwny po dodaniu do paliwa
Łatwy w użyciu
Po dodaniu odczynnika chemicznego, paliwo zabarwia się na silnie zielony kolor
Zalecane dawkowanie: 1 kg do 10,000 litrów paliwa
Produkt dostępny w opakowaniach minimalnie 23 kg wraz ze środkiem wykrywającym
Nie jest wymagany specjalny sprzęt lub wiedza techniczna

button

Nowości

25.05.2018
RODO - klauzula informacyjna

29.09.2016
Dwa nowe produkty w naszej ofercie przeznaczone do barwienia smarów:
DYEGUARD RED DX
DYEGUARD GREEN M
Zapraszamy.

Kontakt


PHU Ave
40-859 Katowice
Pokoju 3/5
ave@benzyny.com
TEL/FAX +48 32 254 13 45
TEL/FAX +48 32 254 17 23